X Vyplňte všetky polia.

Prihlásenie

Meno:
Heslo:

Poradňa psychológa

Registrácia | Kontakt

Mgr. Mária Andrášiová, PhD. získala doktorát z klinickej psychológie a viac ako 13 rokov sa venuje psychoonkologickej problematike. Ako psychológ pôsobila 7 rokov v Národnom onkologickom ústave, kde sa venovala psychoterapii a poradenstvu pre onkologických pacientov a ich rodinných príslušníkov. Neskôr pracovala 2 roky v detskom hospici Plamienok. Prednáša pre vysokoškolských študentov medicíny a psychológie, pre dobrovoľníkov navštevujúcich onkologických pacientov, autorsky sa podieľa na učebnici klinickej psychológie (kapitolou z psychoonkológie).

V súčasnosti sa naďalej venuje onkologickej problematike, prednáša na odborných aj pacientskych seminároch na témy z oblasti psychoonkológie a pracuje ako terapeut v privátnej praxi.

Vaše otázky píšte na otazky@onkopacient.sk

Ak máte záujem a individuálne konzultácie, psychologické poradenstvo alebo terapie, kliknite tu.

www.psychoterapia-poradenstvo.sk

UPOZORNENIE:

Pokiaľ sa Vám stane, že napíšete do našej internetovej poradne (otazky@onkopacient.sk) a do týždňa nedostanete odpoveď, prosím kontaktujte ma na adrese andrasiova@zohoronline.sk. Na všetky listy ktoré prichádzajú do poradne odpovedám, pár krát sa však stalo, že nie našou vinou k nám mailová pošta nedorazila. Verím, že takto sa prípadným nedorozumeniam vyhneme.

Pridať na:
Pridať na Facebook! pošli na vybrali.sme.sk Vytlačiť!